O NAS

Informacje o naszej firmie, filozofii działania

Na rynku usług doradczych działamy nieprzerwanie od 2010r.

Wspieramy przedsiębiorstwa na różnych etapach ich rozwoju, w zakresie kształtowania ich strategii, wdrażania wizji rozwoju w oparciu o innowacje, wiedzę i środki publiczne.
W swojej codziennej pracy łączymy różnorodne kompetencje z zakresu innowacji, świata nauki i pomocy publicznej.

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji unijnych dla przedsiębiorstw produkcyjnych. Pomagamy firmom w aplikowaniu po granty, zarówno z funduszy krajowych jak i zagranicznych.

Wspólnie z naszymi klientami pozyskujmy wsparcie, na projekty związane z wdrożeniami innowacyjnych produktów i procesów, granty na prace B+R.
Skutecznie pomagamy w rozwoju działalności eksportowej, opracowując dedykowane modele biznesowe internacjonalizacji, plany rozwoju eksportu.

Komplementarny profil naszej działalności stanowią usługi w zakresie wdrażania ulgi badawczo-rozwojowej, ulgi na robotyzację, prototypowanie, ekspansję oraz innovation box.

Dla przedsiębiorstw inwestujących w rozwój działalności, zwiększenie mocy produkcyjnych, planujących wzrost zatrudnienia pozyskujemy Decyzje o Wsparciu - w ramach Polskiej Strefy Inwestycji, pozwalających uzyskać znaczące zwolnienia podatkowe.

Naszą ofertę kierujemy do firm z sektora MŚP oraz dużych przedsiębiorstw działających na terenie całego kraju.

Oferując Państwu kompleksową obsługę, zapewniamy wsparcie
- kancelarii prawnych
- rzeczników patentowych
- doradców podatkowych,
- sektora nauki oraz parków technologicznych.

Doradzamy i pilotujemy projekty w trakcie realizacji całego procesu inwestycyjnego.

Na swoim koncie mamy ponad kilkaset pozytywnie zamkniętych aplikacji po wszelkiego rodzaju dotacje, granty, ulgi i zwolnienia.

Zapraszamy do współpracy.

Za każdym razem, kiedy widzisz biznes, który odnosi sukces, oznacza to, że ktoś kiedyś podjął odważną decyzję.Peter Drucker

MISJACelem firmy jest, dzięki wysokiej jakości i rzetelności wykonywanych prac, uzyskanie pełnego zadowolenia i satysfakcji naszych klientów, poprzez kompleksową pomoc w rozwijaniu i dynamicznej ekspansji ich przedsiębiorstw


 • Długoletnie doświadczenie
 • Kompleksowe wsparcie
 • Brażnowe kontakty
 • Współpraca z sektorem nauki

WIZJAStale dążymy do rozwoju kompetencji i umiejętności, dzięki którym, możemy pomagać, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwom. Wzajemne zaufanie oparte na współpracy, stanowi dla nas klucz do budowania trwałych relacji.

 • Uczciwość i niezawodność
 • Pewność informacji
 • Rzetelność i wysoka jakość
 • Zaufanie i partnerstwo

CELENieprzerwanie dążymy do rozwoju naszej oferty.
O naszej jakości nie świadczy ilość złożonych wniosków, ale sukcesy projektów naszych klientów.

 • Kreacja innowacji procesowych
 • Współpraca przy wdrażaniu innowacji produktowych
 • Skuteczne pozyskiwanie dotacji, i rozwój firm w ramach kooperacji

Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę.Motto rodziny Gucci

OSIĄGNIĘCIA


W rankingu miesięcznika Fundusze Europejskie za 2012 rok nasza firma zajęła 1 miejsce w zestawieniu najskuteczniejszych firm doradczych w zakresie liczby projektów zakwalifikowanych do dofinansowania w ramach PROW


W rankingu miesięcznika Fundusze Europejskie podsumowującego perspektywę finansową na lata 2007-2013 nasza firma zajęła 1 miejsce w zestawieniu najskuteczniejszych firm doradczych w zakresie liczby projektów zakwalifikowanych do dofinansowania w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

W rankingu ogólnym miesięcznika Fundusze Europejskie obejmującym perspektywę 2007-2013 nasza firma zajęła 2 miejsce w zestawieniu najskuteczniejszych firm doradczych pozyskującyh dotacje dla frim z sektora MŚP


Liczba 572 projektów dla których pozyskaliśmy wsparcie plasuje nas na podium (3 miejsce) w rankingu ogólnopolskim - kategoria - Ilość Dotacji dla MSP - mikro małych i średnich przedsiębiorstw


Sukces nie ma nic wspólnego z tym, co osiągniesz w życiu lub zdobędziesz dla siebie. Jest on tym, co zrobisz dla innych.Danny Thomas